MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14823239

nr 1482 3239

Byrå

Bemålad, 6-lådig. Bredd: 72, djup: 51 cm, höjd: 149 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 20:13:17